SVARBI INFORMACIJA DĖL COVID-19:

NACIONALINIO VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRO INFORMACIJA, DĖL COVID-19 COVID ALGORITMAI TĖVAMS, VAIKAMS, DARBUOTOJAMS.

2020-09-22 LR SAM - VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAS NR. V-2090 „DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ“ PAKEITIMO.

2020 m. rugsėjo  25  d. Nr. V-2118

2020 m. spalio  6 d. Nr. V-2197

Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dokumentas „Dėl pagalbos vaikams linijos“ 2020 m. rugsėjo 07 Nr. S-2377.

Sprendimas 2020 m. rugpjūčio 31 d. V-1942.

Sprendimas Nr. V-1487 pakeitimas 2020 m. rugpjūčio 17 d. Nr. V-1840

Sprendimas 2020 m. birželio 16 d. Nr. V-1487.

2020 m. liepos 17 d. LR vyriausybės nutarimas, „Dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo“ (suvestinė redakcija nuo 2020-07-01).

PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA DARŽELYJE

sveikata.su.lt/psichine_sveikata/index.htm

AČIŪ, PSICHOLOGEI ANDŽELIKAI L IR SOCIALINEI PEDAGOGEI KRISTINAI B. UŽ ORGANIZUOTUS  EDUKACINIUS UŽSIĖMIMUS.

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLNIO UGDYMO ĮSTAIGŲ AKCIJA - RYTMETYS „MAŽOJI MYLIA“

AČIŪ, BĖGIMO INICIATORIUI IR ORGANIZATORIUI, MENINIO UGDYMO MOKYTOJUI GEDIMINUI M.!

PRIEŠMOKYKLINUKAI DALYVAVO PROJEKTE - AKCIJOJE IR PASODINO SU MB „ARBORA“ „ATMINTIES MEDĮ“ 2020 M. SPALIO 6 D.

ĮSTAIGOS TERITORIJOJE AUGS VAISIAI - OBUOLIAI IR KRIAUŠĖS!

AČIŪ, MB „ARBORA“ UŽ MEDŽIŲ SODINUKUS.

RESPUBLIKINIS KŪRYBINIS PLENERAS „RUDENS MOZAIKA 2020. ČIA ESU ...“

PROJEKTO INICIJATORĖS - GRUPĖS „SPINDULYS“, „VAIVORYKŠTĖ“ MOKYTOJOS AUDRONĖ U., JURGITA S., AUDRONĖ

AČIŪ, DOMINYKO MAMAI ERIKAI VALEIKIENEI UŽ PADOVANOTĄ GAMTINĘ MEDŽIAGĄ IR PAMOKAS VAIKAMS, KURIANT MOZAIKĄ - MANDALĄ!

DŽIAUGIAMĖS! DIDŽIUOJAMĖS! MYLIME! SVEIKINAME MUZIKOS MOKYTOJĄ LIJANĄ NEVERAUSKIENĘ IR JOS GAUSIĄ ŠEIMĄ!

m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/apie-muzikalia-seimos-kasdienybe-seimotyros-studijas-ir-dvasinga-atokvepi-988132

TARPTAUTINĖ DIENA „BE AUTOMOBILIO“ - AKCIJA „SAUGAUS EISMO KIEMELIS“ DARŽELYJE

AČIŪ, INICIATYVIOMS MOKYTOJOMS - AIVAI Ž. IR JANINAI Š.

DŽIAUGIAMĖS, DIDŽIUOJAMĖS!

DALYVAUJAME  ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ BENDRUOMENIŲ TARPTAUTINIAME

EKOLOGINIAME - SOCIALINIAME PROJEKTE „ORANŽINIO TRAUKINUKO KELIONĖ“

AČIŪ, INICIATOREI - MOKYTOJAI DALIAI D. IR VISOMS ŠEIMOMS, PRISIDĖJUSIOMS PRIE PROJEKTO ĮGYVENDINIMO.

TRADICINIS ĮSTAIGOS RENGINYS, NAUJOKŲ KRIKŠTAS - GR. „LIETUTIS“ IR „LAŠAS“

KARTU SU GR. „MĖNESĖLIS“ IR „VAIVORYKŠTĖ“

„SUSIPAŽINKIME - 2020 - KITAIP“!

AČIŪ, MENINIO UGDYMO MOKYTOJOMS - JOANAI T. IR LIJANAI N., VAIKŲ, TĖVŲ, MOKYTOJŲ BENDRUOMENEI UŽ MENINES IMPROVIZACIJAS

NAUJUS MOKSLO METUS MŪSŲ UGDYTINIAI PASITIKO IŠMANIAI!

SU NAUJOMIS INTERAKTYVIOMIS GRINDIMIS!

DŽIAUGIASI VISI!

(Ema 6 m.): „Man patiko kaip mėtėm akmenukus į vandenį. Mes dar ėjome per bangas ir atrodė, kad viskas tikra. Kai mes paėmėme akmenukus į ranką ir užsimerkę sugalvojome norą ir išmetėme į vandenį ir tas akmenukas sušilo ir už 9 mėnesių gegužę, išsipildys noras – labai ilgai reikės laukti, o kai ateis ta diena, tai ir noras išsipildys.“

NAUJUS MOKSLO METUS PRADĖJOME PUIKIAI!

SVEIKINAME, DŽIAUGIAMĖS, DIDŽIUOJAMĖS SPORTIŠKA ĮSTAIGOS BENDRUOMENE!

AČIŪ MOKYTOJAI JURGITAI STIRBIENEI UŽ INICIATYVĄ!

MIELI NAUJOKAI!

TRUMPAI APIE VAIKO ADAPTACIJĄ: ppt.vrsa.lt/vaiku-adaptacija/

Lankstinukas ,,Vaikų adaptacija darželyje“.

Informacija atnaujinta 2020-10-07

Tema: Įdomu